Follow Us On
pod budowę domu

Działka nr 14 - sprzedana

Oferowana działka wchodzi w skład osiedla Domy nad Stawami i ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej stawu.

Osiedle Domy nad Stawami znajduje się 10 minut od Gliwic oraz węzła A1/A4, 30 minut od Katowic oraz w 40 minut można dojechać od Pyrzowic

Od koncepcji do projektu budowlanego:
 
Klient w cenie działki może otrzymać wybraną przez siebie koncepcję architektoniczną jednego z czterech modeli domów zamieszczonych w katalogu projektów TYP A, B, C lub D.
 
Na zlecenie klienta, nasze biuro projektowe może również wykonać odpłatnie (koszt ok. 4000zł) indywidualną koncepcję w oparciu o wytyczne klienta, ale uwzględniające założenia ładu architektonicznego osiedla.
 
Kolejnym etapem jest przygotowanie kompletnego projektu budowlanego – w zakresie do pozwolenia na budowę oraz projekty techniczne. Przy budynku o podobnym stopniu skomplikowania, jak istniejące już budynki oraz metrażu do 250 m2 koszt tego etapu waha się pomiędzy 25 000zł a 30 000zł.
 
Podane kwoty są kwotami netto.
 
W swojej ofercie mamy również projektowanie budynków niskoenergetycznych i zgodnych z zasadami standardu pasywnego.
 
W trosce o zachowanie charakteru osiedla oraz jego ładu przestrzennego, na zakupionych działkach można wybudować obiekt na podstawie projektu wykonanego wyłącznie przez nasze biuro projektowe. 

Specyfikacja działki nr 14

  • Powierzchnia: 763 m²
  • Kształt: prostokąt
  • Wymiary: 21 x 34 m
  • Opis: Działka ma szereokość około 21m. Długość wschodniej granicy działki wynosi około 36m, a zachodniej 34m. Na mapie działki podane zostały jej wymiary.
  • Media: Prąd, Gaz, Woda, Kanalizacja sanitarna, Kanalizacja deszczowa
  • Cena m²: - zł/m²
  • Cena działki: - zł

Modele domów, które można wybudować na działce